весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/12/revenko_viishov_z_yec_bo_ne_mig_zadovolniti.htm
Ревенко вийшов з ЄЦ, бо не міг задовольнити свої корисливі цілі! Саме так, відповідно до коментаря лідера "Єдиного Центру" Ігоря Кріля, можна пояснити вихід з партії голови Кіровоградського обласного осередку ЄЦ Анатолія Ревенка.

Нагадаємо, що наприкінці вересня Анатолій Ревенко був призначений виконуючим обов'язки першого заступника голови Кіровоградської ОДА. Таке рішення прийняв новий голова Кіровоградської обласної державної адаміністрації Володимир Мовчан.

Раніше Інтернет-видання "весь Кіровоград" прогнозувало подібний перебіг подій, хоча Анатолій Ревенко на той момент очолював обласну організацію партії "Єдиний Центр", один з лідерів якої Віктор Балога після свого звільнення з посади Голови Секретаріату Президента піддав Віктора Ющенка серйозній критиці.

Втім, Анатолій Ревенко досить швидко і публічно відрікся від членства в "Єдиному Центрі". А депутат Верховної Ради, голова партії «Єдиний центр» Ігор Кріль у коментарі порталу "Українські Новини" пояснив такі дії Ревенка та інших членів ЄЦ їх особистими корисливими інтересами.

«Я б не хотів коментувати вихід якогось конкретно члена партії, я скажу, загалом. Є політична структура, яка має визначені свої цілі, але ці цілі не завжди збігаються з корисливими цілями конкретних членів партії», — сказав голова ЄЦ, відповідаючи на прохання "Українських новин" прокоментувати вихід з партії депутата Ради від НУНС Оксани Білозір.

Зокрема, за словами Кріля, окремі члени партії виходили з неї після того, як їм пропонувалися посади заступників голів обласних державних адміністрацій, а також в інших випадках.

«Від нас йдуть люди, які, скажімо, хотіли, щоб ми підтримали чийогось кума на якусь посаду», — сказав він. При цьому Кріль відзначив, що вихід таких людей є очищенням партії і йде їй на користь.