весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 1 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/1/ukrayincjam_rozpovili_koli_bude_novii.htm
Українцям розповіли, коли буде новий президент! У разі необхідності проведення другого туру президентських виборів він відбудеться 7 лютого, - повідомляє "Українська правда".

Про це повідомив член Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський, коментуючи прийняте рішення про затвердження Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення виборів президента.

Охендовський підкреслив: "Зрозуміло, що голосування на виборах президента відбудеться 17 січня 2010 року. Звідси випливає наступна дата. У разі необхідності повторного голосування воно може бути призначено лише на 7 лютого 2010 року".

"А далі, якщо дотримуватися логіки і нормам закону, то датою, коли ЦВК повинна буде на своєму засіданні оприлюднити результати виборів президента, є 17 лютого 2010", - відзначив він.

"Після цього вступає в силу конституційна норма про те, що протягом 30 днів з моменту оголошення результатів виборів президент вступає на посаду на урочистому засіданні Верховної Ради", - сказав член ЦВК.

За його словами, "для нас константою є 17 лютого, а так далі будуть розвиватися політичні події - подивимося".

Як відомо, офіційна виборча кампанія, скорочена з 120 до 90 днів, стартує 17 жовтня поточного року.