весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 1 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/1/na_kirovogradshini_vchatsja_divitisja.htm
На Кіровоградщині вчаться дивитися на світ однаково! Вчора в Кіровоградському прес-клубі було презентовано соціальний проект «Подивимось на світ однаково», спрямований на вирішення проблем людей з обмеженими фізичними можливостями, що нині діє на Кіровоградщині і є продовженням проекту «Повір у себе».

Як розповів Сергій Подорожний, голова обласної організації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України, проект «Подивимось на світ однаково» був розроблений Кіровоградською обласною організацією інвалідів для участі в конкурсі мігрантів, що проводився ТО «ТОРО».

Проект направлено на привернення уваги ЗМІ до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями. На сьогодні це питання набуває особливої гостроти, адже саме зараз в Україні йде процес по ратифікації Конвенції ООН про права інвалідів та Факультативного протоколу до неї. А інформації про цей процес немає. Її не мають ані інваліди, ані здорові громадяни в той час, як стандарти, прописані в цих документах здатні змінити життя і одних, і других. І зміни ці покликані підвищити якість наших соціальних стандартів.

Олена Савранова, редактор газети «Ведомости плюс» відзначила, що активність медіа у висвітленні проблем інвалідів – це не лише подолання інформаційного вакууму для самих інвалідів, але й потужний інструмент зміни громадської думки, формування толерантного ставлення суспільства до людей з фізичними вадами. До речі, саме газету «Ведомости плюс» люди з обмеженими фізичними можливостями могли безкоштовно виписати і дізнаватися про те, що відбувається в нашому регіоні та державі.

Даним проектом також передбачена тісна співпраця організації інвалідів з представниками ЗМІ, а саме: організація індивідуальних зустрічей журналістів з людьми з інвалідністю; організація поїздок до Знам'янської та Новомиргородської шкіл-інтернатів, а також проведення конкурсу журналістських робіт.