весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 8 січня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/1/8/preskonferencija_stanislava_nikolayenka.htm
Прес-конференція Станіслава Ніколаєнка! У п'ятницю 9-го січня об 11.00 у Кіровограді (у приміщенні прес-клубу реформ: вул. Островського, 2, корпус 2, офіс 8) відбудеться прес-конференція одного із лідерів Соціалістичної партії України, екс-міністра освіти та науки України Станіслава Ніколаєнка

Як розповів сайту "весь Кіровоград" перший сектретар обкому СПУ на Кіровоградщині Микола Садовий, пан Ніколаєнко, який є також головою Громадської Ради освітян і науковців та був народним депутатом України чотирьох скликань торкнеться не тільки актуального нині питання ситуації із постачанням російського газу, але й такої важливої теми, як фінансування профтехосвіти.

"Ми домоглися того, аби профтехосвіта фінансувалася не з місцевих бюджетів, що означало б її загибель, а так, як і раніше" - наголосив Микола Садовий.

До речі, у статті для сайту "Українська Правда" щодо ситуації в Україні (і довкола газової проблеми зокрема) Станіслав Ніколаєнко сьогодні заявив: "...Діюча влада, президент, уряд, коаліція роками не знаходять між собою взаєморозуміння. На превеликий жаль, боротьба на знищення у правлячій верхівці приводить до знищення самого народу, державності. Якщо пильно оцінити те, що діється, наприклад, із газовою проблемою, то стає зрозумілим, що виконавчій, законодавчій владі і, насамперед, президентській владі, глибоко начхати на Україну, на її громадян. Це ж якими "патріотами" потрібно бути, щоб у люті різдвяні морози, спокійно відпочивати, їсти кутю, коли вся Європа колотиться навколо енергозабезпечення, взаємовідносин України і Росії..."