весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 січня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/1/30/vrozhai_finansovih_porushen_sho.htm
«Врожай» фінансових порушень, що встановили в КРУ! Як вже повідомляв сайт "весь Кіровоград" , нещодавно відбулося засідання колегії контрольно-ревізійного управління (КРУ) в Кіровоградській області, де розглядалися підсумки роботи управління за 2008 рік та завдання на 2009 рік.

За інформацією прес-служби КРУ , у сфері освіти фахівцями контрольно-ревізійного управління в Кіровоградській області проведені контрольні заходи засвідчили, що в зв'язку з недотриманням вимог чинного законодавства в частині нарахування та виплати заробітної плати, виплат по заборгованості, передбачених ст. 57 Закону України «Про освіту» та відображення в бухгалтерському обліку операцій з бюджетними коштами. Таких висновків дійшли фахівці управління здійснюючи контрольні заходи протягом 2006-2008 років на 97 об'єктах контролю. Мова йде про ревізії вищих навчальних закладів, районних та міських відділів освіти і відділів культури, навчальних закладів державної і комунальної форми власності. Порушення зазначеного питання були встановлені у 68 закладах на загальну суму понад 2,7 млн.грн.

Серед порушень встановлених на об'єктах органів місцевого самоврядування показовими є результати ревізій Новоукраїнської міської та Новенської селищної ради. Так, тільки порушення при наданні в оренду земельних ділянок призвели до втрат місцевих бюджетів на суму понад 2,5 мільйони гривень.

ДОВІДКА: Сучасна державна контрольно-ревізійна служба починає свій відлік 26 січня 1993 року, коли був прийнятий Закон України «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні». З дня створення КРУ в області по березень 2000 року його очолював один з найдосвідченіших фахівців Л.І.Папуша, якому присвоєно звання «Заслужений економіст України». З 2000 року управління очолює Таліна Василівна Дзеркаль. Діяльність начальника не раз відзначалася нагородами, в тому числі Подякою Кабінету Міністрів України. У 2008 році їй присвоєно звання «Заслужений економіст України».За 16 років скоординованими з органами виконавчої влади, правоохоронними органами діями, працівники КРУ провели понад 31 тисячу ревізій і перевірок, а до державної скарбниці повернуто 213,1 млн.грн.