весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 січня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/1/30/vidbuvsja_oblasnii_chempionat_zi_skelelazinnja.htm
Відбувся обласний чемпіонат зі скелелазіння! На базі центру альпінізму та скелелазіння у Кіровограді з 23 по 25 січня проводився обласний чемпіонат зі скелелазіння та першість дитячо-юнацької спортивної школи №1 м. Кіровограда, участь у якому взяли спортсмени з Олександрівки, Побужжя (Голованівський р-н), та господарі змагань, загалом 95 спорстменів.

У змаганнях з болдерінгу серед жінок та чоловіків весь подіум окупували господарі змагань, вихованці голови обласного центру альпінізму та скелелазіння Миколи Побережця. Серед жінок переможницею стала Марія Храмалюк, «срібло» та «бронзу» відповідно здобули Тетяна Андрущук та Тетяна Бевз. Серед чоловіків найкращий результат продемонстрував Юрій Побережець. У призову трійку також потрапили Михайло Масло, посівши друге місце та Олексій Літвінов, який був третім.

У змаганнях на швидкість серед молодших скелелазів за нагороди боролися юнаки та дівчата 1994-1995 р.н., дівчата та хлопці 1996р.н. і молодші. Поміж дівчат 1994-1995 р.н. перемогу святкувала Аліна Гонтюк (смт. Побужжя), друге місце посіла Тетяна Дудніченко (м. Кіровоград), замкнула призову трійку Лілія Сміжко (смт. Олександрівка). У змаганнях серед юнаків перше місце посів Богдан Кисельов (м. Кіровоград), який випередив кіровоградців Григорія Лісовськогота Віталія Пісного відповідно.

Серед самих юних підкорювачів висот 1996р.н. і молодших трійку переможців та призерів сформували господарі змагань. Серед дівчат: І-е місце Каріна Виноградова, ІІ-е місце Катерина Рудкевич, ІІІ-є місце Катерина Романова. У хлопців: І-е місце Ростислав Брага, ІІ-е місце Андрій Кушніров, ІІІ-є місце – Станіслав Драч.