весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 січня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/1/30/vidbulos_specialne_pogashennja_konvertiv.htm
Відбулось спеціальне погашення конвертів з символікою області! Сьогодні, 30 січня, у приміщенні Кіровоградської обласної дирекції державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта» відбулась неординарна подія – спеціальне погашення конвертів з символікою області до 70-річного ювілею утворення Кіровоградської області. В урочистостях взяли участь працівники «Укрпошти», громадськість, колекціонери-філателісти, - повідомляє сайт Кіровоградської ОДА.

Всі виступаючі підкреслили значущість даної події, адже 70 років тому було прийняте рішення про утворення Кіровоградської області, а спецпогашення є своєрідним внеском «Укрпошти» у відзначення ювілейної дати в історії нашого регіону та її увічнення у предметах філателії.

У святково прикрашеній операційній залі Поштамту, де відбувалась ця подія, всі бажаючі отримали можливість придбати конверти з гербом Кіровоградщини та здійснити спецпогашення. Унікальність події у тому, що штемпель з датою ювілейного погашення зберігається всього один день, а тому предмети філателії проштемпельовані цього дня являють собою неабияку цінність для філателістів та людей небайдужих до історії нашого краю.