весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 січня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/1/30/prokuratura_zberegla_derzhavni_koshti.htm
Прокуратура зберегла державні кошти! Прокуратура області провела перевірку у ході якої встановила, що рішенням Ленінського районного суду м. Кіровоград задоволено позов фізичної особи – директора однієї комерційної структури до Головного управління юстиції у Кіровоградській області, Головного управління Державного казначейства України в Кіровоградській області про стягнення 67 тис. грн. у якості відшкодування матеріальної та моральної шкоди за невиконання судового рішення у розмірі 67 тис. грн. Про це сайту "весь Кіровоград" повідомиал прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

З метою захисту державних інтересів та забезпечення належного функціонування бюджетної системи прокуратурою області прийнято рішення про вступ у вказану справу на стадії апеляційного перегляду.

Апеляційний суд Кіровоградської області погодився з доводами прокуратури області та Головного управління Державного казначейства України в Кіровоградській області та постановив нове рішення, яким відмовив у задоволенні позову.

Таким чином прокуратурою області попереджено незаконне стягнення з державного бюджету 67 тис. грн..