весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 січня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/1/30/_rozpochato_konkurs_naikrashii_chitach.htm
Розпочато конкурс «Найкращий читач України-2009»! Як стало відомо сайту «весь Кіровоград» , 15 січня стартував І етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України-2009». Традиційно у ньому можуть взяти участь школярі 6-7 класів. На відміну від попередніх років на цей раз перший етап відбуватиметься на базі шкільних бібліотек. Як розповіла нам президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль, ці зміни викликані тим, що «через бібліотеки ми можемо залучити тільки читачів бібліотек, в той час, як завданням конкурсу є залучення до читання дітей, котрі бібліотек не відвідують, тому що не читають. Досягти цих дітей ми можемо тільки через школу».

Отже, якщо серед Ваших родичів або знайомих є шести-семикласники, котрі бажають взяти участь у найбільшому конкурсі дитячого читання в Україні, то для цього їм потрібно звернутися до своєї шкільної бібліотеки, аби детально дізнатися про усі умови. Але вже зараз скажемо, що вимогою до учасників першого етапу є ведення книжкових щоденників, куди школярі записують назви прочитаних книжок та їх авторів. Для здобуття перемоги в конкурсі важливо вести щоденник систематично.

Десь незадовго перед 15 лютого (цього дня, власне, і завершується І етап) учасники конкурсу збираються для змагання і підведення підсумків І етапу.

ІІ етап проводиться з 20 лютого до 10 березня 2009 року у районних або міських бібліотеках для дітей. У визначений час всі переможці І етапу зі шкіл району (міста) збираються для змагання і підведення підсумків ІІ етапу, де розповідають про свого улюбленого літературного героя, відповідають на запитання.

ІІІ етап проводиться під час Тижня дитячого читання 23-27 березня 2009 року в обласних бібліотеках для дітей.

Більш детальніше по всі етапи конкурсу «Найкращий читач України-2009» можна дізнатись тут