весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 січня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/1/29/v_oleksandrivci_naikrashe_pologove.htm
В Олександрівці найкраще пологове відділення в Україні! Велику увагу в Олександрівському районі приділяють здоров'ю людей, а пологове відділення центральної районної лікарні є одним з кращих не лише в області, а й в Україні, - повідомляє канал "Кіровоград"

Взагалі здоров'ям людей в Олександрівському районі опікуються 34 лікувально – профілактичні заклади: ЦРЛ, 4 профільні лікарні, 2 амбулаторії та 27 фапів. Протягом останніх років за кошти держбюджету було придбано комплекти сучасного медичного обладнання для Триліської амбулаторії та ФАПів сіл Підлісне, Івангород, Красно сілка, Несваткове, Стара Осота, Михайлівна, проведена газифікація 6 медичних закладів. У минулому році за кошти місцевого та районного бюджетів придбано чотири санітарні автомобілі. А справжньою гордістю системи охорони здоров»я району є пологове відділення ЦРЛ, яке сьогодні відповідає кращим європейським стандартам. Комфортність створених умов, постійну увагу і турботу медперсоналу у першу чергу оцінили майбутні мами.

У 2007 році з рай бюджету було виділено 160 тисяч гривень на капітальний ремонт пологового відділення та переоснащення його у пологове відділення сімейного типу. У минулому ж за 150 тисяч гривень закупили сучасне імпортне реанімаційне обладнання: інкубатор для виходжування новонароджених немовлят, розпочинаючи з ваги 500 грамів,спеціальний реанімаційний столик, монітор «мати – дитина» для діагностики стану плода та пологової діяльності у породіллі.