весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 січня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/1/29/nadzvichaini_situaciyi_minulogo_roku.htm
Надзвичайні ситуації минулого року оминули Кіровоград! Надзвичайних ситуацій у 2008 році на території Кіровограда не зареєстровано. Про це розповів під час прес-конференції у Кіровоградській міській раді начальник управління з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сергій Коваленко, - повідомляє прес-служба Кіровоградської міської ради.

За інформацією Сергія Коваленка у 2008 році на території міста Кіровограда зареєстровано 98 754 випадки порушення сталої життєдіяльності населення.

У той же час минулого року було проведено контрольну перевірку з питань реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення від надзвичайних ситуацій. Проведено реорганізацію ДКП «Аварійно-диспетчерська служба» та здійснено капітальний ремонт диспетчерської, адміністративних та побутових приміщень. Завдяки цьому вдалося покращити роботу ДКП «Аварійно-диспетчерська служба», яка у 2008 році здійснила 2018 виїздів по усуненню аварійних ситуацій в житлово-комунальній сфері міста.

За інформацією начальника Кіровоградського міського управління ГУ МНС України в Кіровоградській області підполковника служби цивільного захисту Юрія Врадія у 2008 році на території міста Кіровограда виникло 284 пожежі, матеріальні збитки від яких становлять понад 7 631 тис.грн.

На об'єктах, підконтрольних органам державного пожежного нагляду, виникло 23 пожежі. За кожним випадком проведено службове розслідування, за результатами якого, винних інспекторів притягнуто до відповідальності.

У 2008 році державним пожежним наглядом міста було проведено планові перевірки - 1404 та позапланові - 1679 об'єктів різних форм власності.

За порушення правил пожежної безпеки до адміністративної відповідальності притягнуто 1167 особ. Призупинена робота 436 підприємств, окремих виробництв, будівель, споруд та 2350 агрегатів і дільниць електромереж.

На підприємствах міста створено 101 пожежно-технічну комісію та 120 добровільних пожежних дружин із загальною кількістю 382 особи.