весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 січня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/1/29/kirovograd_vshanuvav_pamjat_geroyiv.htm
Кіровоград вшанував пам'ять Героїв Крут! Сьогодні, у День річниці бою під Крутами Кіровоград теж вшанував пам'ять Героїв Крут. Представники громадських організацій, політичних партій і чимало небайдужих кіровоградців взяли участь в урочистій ході та поклали квіти до пам'ятників Тарасу Шевченку і Богдану Хмельницькому, адже у місті досі немає пам'ятного знака Героям Крут, хоча серед юнаків, що загибли тоді, у 1918-му році був і кіровоградець – Володимир Шульгин.

За інформацією сайту «весь Кіровоград», на мітингу у місті виступили представники обласної влади, а пізніше відбувся молебень у пам'ять про загиблих героїв-крутян. Очевидно, що учасники акції вірять – День подвигу Героїв Крут матиме для України і для нашої армії національне значення. Про це також сказав сьогодні Президент України Віктор Ющенко у своєму виступі перед курсантами та студентами вищих військових навчальних закладів. Віктор Андрійович наголосив на необхідності "глибоко продуманого та змістовного військового ритуалу вшанування цього Дня".

"День подвигу під Крутами – це наш справжній національний День Захисника Вітчизни. Він неминуче – це моє глибоке переконання – постане в серці кожного українського воїна і громадянина", – сказав Президент. Віктор Ющенко також виступає з ініціативою перенести День захисника Вітчизни на 29 січня, День пам'яті Героїв Крут. Нагадаємо, День захисника Вітчизни святкується в Україні 23 лютого.