весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 28 січня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/1/28/koncultaciina_linija_dlja_gromadskih.htm
Конcультаційна лінія для громадських організацій! Інститут Політичної Освіти спільно з Посольством Королівства Нідерланди в Україні (програма «Матра КАП») у рамках продовження реалізації проекту «Публічна дипломатія та лобіювання громадських інтересів на місцевому рівні» інформує громадські організації про роботу консультаційної лінії.

У випадку виникнення потреби отримати консультацію або у випадку виникнення проблем імплементації органами місцевого самоврядування вкрай необхідних для громади рішень, з метою зміцнення професійності організацій третього сектору в царині місцевого самоврядування.

Звісно, консультативна допомога не може повністю заповнити суттєві прогалини нормативного регулювання та правозастосовної практики. Але разом з тим, ми готові надати посильну допомогу тим організаціям, які маючи велике бажання вирішувати місцеві проблеми, чітко окресливши та вказавши на них, постають перед проблемою їх втілення в життя.

Автори проекту запрошують скористатися послугами консультаційної лінії представників громадських організацій, які здійснюють або мають намір у найближчий час здійснити проекти, які передбачають взаємодію, співпрацю або іншу громадську форму контактів з органами місцевої державної влади та місцевого самоврядування та направлені на прийняття відповідних рішень, зміну правил чи процедур на місцевому рівні.

Запитання стосовно проблем, зазначених вище, можна спрямовувати за електронною адресою: ipo_deputaty@yahoo.com. Наші експерти у максимально стислий термін опрацюють запитання та по можливості нададуть вичерпну відповідь.

Додаткову інформацію можна отримати електронною поштою ipo_deputaty@yahoo.com або звернувшись за телефонами: 8 (044) 278-55-43, 278-55-16, 8 (097) 284-61-83 (Оксана Однорал), 8 (050) 372-51-00 (Олександр Солонтай).