весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 січня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/1/27/ne_vsi_pilgovi_kvartiri_na_kirovogradshini.htm
Не всі пільгові квартири на Кіровоградщині введено в експлуатацію! Вчора, 26 січня відбулося засідання колегії контрольно-ревізійного управління в Кіровоградській області, де розглядалися підсумки роботи управління за 2008 рік та завдання на 2009 рік. За інформацією сайту "весь Кіровоград" , цікавими виявилися результати ревізії в Кіровоградському регіональному управлінні Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву».

Зокрема, фахівцями контрольно-ревізійного управління в Кіровоградській області (КРУ) були встановлені факти передачі не всіх введених в експлуатацією квартир. По деяких з них були розірвані кредитні угоди, але заміна позичальника не проведена, а щодо одної з квартир не підписано акт прийому-передачі через невиконання умов інвестиційної угоди. Після розірвання кредитної угоди, одна квартира була передана у власність товариства, директором якого є особа, яка одночасно працює у регіональному управлінні.

Як повідомляє прес-служба КРУ , показовим є також той факт, що перевага у наданні кредитів часто надавалась не тим особам, які протягом тривалого часу стоять у черзі, а тим, що зареєстровані в черзі у регіональному управлінні нещодавно.

Щодо дотримання порядку погашення кредитів та відшкодування витрат на його обслуговування встановлено, що позичальниками станом на 1 липня 2008 року не повернуто кредитних коштів за їх використання та відсотків на загальну суму майже 180 тисяч гривень, і відповідно не перераховано до спеціального фонду державного та місцевих бюджетів, що призвело до нестачі коштів на подальше надання кредитів, а відсотків за користування ними - на фінансову підтримку Фонду.