весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 січня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/1/27/mjagkii_vvazhaye_novii_byudzhet_kirovograda.htm
Мягкий вважає новий бюджет Кіровограда бюджетом вимираючого міста! Як стало відомо сайту «весь Кіровоград» , сьогодні, 27 січня о 9.00 у Кіровоградському міськвиконкомі відбулася розширена погоджувальна нарада голів фракцій та керівників постійних комісій міськради.

Головним та єдиним питанням, що піднімалося на засіданні, було обговорення проекту бюджету міста Кіровограда, який має бути затверджений на сесії міськради у цей четвер, 29 січня.

Практично всі виступаючі критично висловилися щодо запропонованого документу. Зокрема голова постійної комісії Кіровоградської міської ради з питань охорони здоров'я Віктор Мягкий запропонував у випадку прийняття такого бюджету у частині фінансування закладів охорони здоров'я, назвати цей бюджет «бюджетом вимираючого міста».

Пан Мягкий зробив порівняння із блокадним Ленінградом, де норма хліба на одну людину становила 125 грамів. У Кіровограді ж на одного хворого така норма хліба, відповідно до запропонованого бюджету, має становити лише 70 грамів. Віктор Мягкий назвав таке фінансування медицини принизливим, як для лікарів так і для хворих.