весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 січня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/1/27/danuca_vvazhaye_pomilki_vodokanalu.htm
Дануца вважає помилки водоканалу надто дорогими для Кіровограда! За інформацією сайту «весь Кіровоград» сьогодні у Кіровоградській міській раді відбулася розширена погоджувальна нарада голів фракцій та керівників постійних комісій міськради. Головним питанням, що піднімалося на засіданні було обговорення проекту бюджету міста Кіровограда, який має бути затверджений на сесії міськради - 29 січня.

Під час наради Олександр Дануца, керівник фракції «Наша Україна» назвав деякі прогнозовані цифри дохідної частини бюджету «фантастичними та неймовірними». Зокрема, йому не зрозуміло, звідки візьмуться 24 мільйони гривень надходжень від плати за землю, адже у минулому році таких надходжень було лише п'ять мільйонів. Теж саме, на його думку, стосується і продажу землі на 9 мільйонів гривень – наприклад, у минулому році у Кіровограді не було проведено жодного земельного аукціону.

Також Олександр Дануца назвав наслідком безгосподарності та фатальними помилками менеджменту те, що у запропонованому проекті бюджету вже закладено майже 2,5 мільйони гривень фінансової допомоги комунальному підприємству «Кіровоградське водно-каналізаційне господарство». За його словами за пів року господарювання бюджет міста витратив на це підприємство 8-10 мільйонів гривень. Це при тому, що місто, на користь цього підприємства, віддало в заставу комерційному банку останній ліквідний актив – готель «Київ». Тож, найближчим часом будуть підвищені тарифи на водопостачання та водовідведення для всіх категорій споживачів від 25 до 40 відсотків.