весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 січня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/1/23/rozpochavsja_konkurs_socialnoyi_reklami.htm
Розпочався конкурс соціальної реклами "Сильна Україна - 2009"! Редакція всеукраїнської газети "Все про бухгалтерський облік" та Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту цього року започаткували конкурс творчої молоді "Сильна Україна - 2009".

Метою є активізація творчої молоді, пошук молодих талантів і сприяння їхній самореалізації, а також формування у населення образу України як сильної держави з великим потенціалом і можливостями.

Учасником конкурсу може бути кожна молода людина або група людей, яким не байдужа ідея сильної України та які подадуть роботу на конкурс до 15 травня 2009 року. Оголошення результатів відбудеться 15 червня ц.р.

Щодо тематики, то роботи повинні показувати Україну як сильну державу - як країну, якою можна пишатися, яка рухається до вершин, а образ українця має являти собою, зокрема, "життєрадісну, оптимістичну людину з активною життєвою позицією, якій не байдуже те, що відбувається в країні".

У кожній роботі обов'язковим є використання образу дуба (стилізованого дерева, листка) - як давнього символу сили, оптимізму, могутності України. Конкурс проводиться у наступних номінаціях: соціальний плакат, аудіо (відео) ролик, відеокліп, комп'ютерна презентація у форматі Power Point, фотографія на соціальну тематику, PR-матеріал (публікація, стаття, нарис).

Переможці конкурсу у кожній номінації будуть нагороджені. Перші місця: золотий дубовий листок; грошова премія 5000 грн. Другі місця: срібний дубовий листок; грошова премія 2 500 грн. Треті місця: бронзовий дубовий листок; грошова премія 1 500 грн. Всі роботи-переможці увійдуть до переліку найкращих робіт (шорт-лист) конкурсу та будуть поширені по всій території України. Кожен учасник буде нагороджений грамотою. Всі роботи будуть розміщені на сайті проекту