весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 січня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/1/23/na_rahunku_dvoh_zhiteliv_znamjanki.htm
На рахунку двох жителів Знам'янки більше 20 тяжких злочинів! Як стало відомо сайту "весь Кіровоград" , співробітниками Знам'янського міського відділу міліції за підозрою у скоєнні низки резонансних злочинів затримано двох місцевих жителів. Протягом кількох місяців злочинної діяльності 22-річні молодики відбирали майно у жителів міста Знам'янки та Знам'янського району, що на Кіровоградщині.

Про зухвалість зловмисників свідчить і той факт, що лише за одну ніч вони наважились скоїти аж чотири злочини.

На їх рахунку розбійні напади, пограбування, крадіжки майна та автотранспорту, нанесення тілесних ушкоджень зі смертельними наслідками.

Своїх жертв підозрювані знаходили на безлюдних вулицях міста та сусідніх сіл, вдиралися до їх помешкань, викрадали або ж, погрожуючи пістолетом, відбирали у господарів все, що можна було використати у власному господарстві чи продати.

Одному з потерпілих візит непроханих гостей коштував життя. В наслідок побиття та пережитих страхіть місцевий пенсіонер помер у лікарні.

До здобичі зловмисники ставилися з особливою жадібністю, адже забирали не тільки гроші та золоті вироби, а й продукти харчування, одяг, мобільні телефони, комп'ютерну та побутову техніку.

За інформацією прес-служби ВЗГ УМВС України в Кіровоградській області , викрадене в руках переносили додому до одного з підозрюваних. Складніше довелося злодіям з «транспортуванням» холодильника. Його, разом з продуктами харчування, зловмисникам довелося нести з місця злочину на плечах, долаючи чималу відстань... аж близько кілометру. За даним фактом порушено кримінальну справу, проводиться слідство.