весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 січня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/1/19/uroki_aktorskoyi_maisternosti_vid.htm
Уроки акторської майстерності від Ірми Вітовської у книгарні «Є»! У суботу, 17 січня, у книгарні «Є» відбулися другі читання казок для дітей, цього разу – за участі акторки Ірми Вітовської. Зіркова гостя з радістю прийшла почитати казки, і, з властивим їй професійністю, перетворила суботні дитячі читання на цікаве свято.

В ігровій манері акторка залучила дітлахів та їх батьків до чарівного дійства, в якому були і класичні театральні прийоми, і творчі монологи, і елементи кастингу, і навіть імпровізація.

Цього дня дорослі та маленькі відвідувачі книгарні не просто слухали цікавого оповідача, а ніби побували у театрі – притому не тільки як глядачі, але й як актори та навіть режисери. Усі казочки, які читала гостя, маленькі та дорослі актори інсценізували.

Веселі «курчатка», «каченятка», «сонечка», «курочки», «їжачки» та інші персонажі від трьох років до і до пенсійного віку вправно входили у ролі та дивували акторською грою. У приємній та веселій атмосфері час промайнув непомітно, і тепер Книгарня «Є» чекатиме дітей та батьків на наступних читаннях за два тижні.

Тематичні читання для дітей відбуватимуться у книгарні «Є» регулярно, адже під час таких заходів діти отримують можливість долучатися до прекрасного, до мистецтва та традиційної української культури, а також – спілкуватися зі своїми однолітками і відомими людьми та дізнаватися багато цікавого.

Переглянути фото з цих уроків майстерності можна тут