весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 січня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/1/19/kovbasa_ta_gorilka__os_sho_potribne.htm
Ковбаса та горілка - ось що потрібне людям, згідно статистики! У грудні минулого року обсяги промислового виробництва зменшилися на 2,6%, водночас за підсумками 2008р. вдалося зберегти позитивну динаміку (приріст обсягів продукції становив 4,2%), - повідомляє головне управління статистики в Кіровоградській області.

Серед галузей переробної промисловості обсяги промислового виробництва порівняно з 2007р. збільшилися майже за всіма галузями, крім оброблення деревини та виробництва виробів з деревини, машинобудування, хімічної та нафтохімічної промисловості.

У виробництві харчових продуктів та напоїв обсяги виробленої продукції порівняно з 2007р. зросли на 6,4%. Зокрема, збільшилося виробництво виробів ковбасних, горілки, інших міцних спиртових напоїв, виробів хлібобулочних. Проте зменшилося виробництво сирів жирних, тортів, виробів здобних, борошна, круп, олії соняшникової нерафінованої.

Серед регіонів збільшення обсягів виробництва відбулося в промисловості 15 регіонів області, найбільше – Новомиргородського, Новгородківського, Устинівського, Онуфріївського, Петрівського районах та м.Знам'янки.

Поряд з цим зменшилося виробництво у 9 регіонах області, значно в Олександрівському, Ульяновському та Долинському районах.