весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 січня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/1/19/kirovogradski_krepi_ta_zheki_budut.htm
Кіровоградські КРЕПИ та ЖЕКи будуть укрупняти! Реорганізація роботи кіровоградських КРЕПів сприятиме покращенню якості комунальних послуг для населення. У цьому переконаний заступник директора департаменту ЖКГ міської ради Юрій Костюков, - повідомляє прес-служба Кіровоградської міської ради.

Нарікання населення на роботу міських ЖЕКів та КРЕПів примусили місцеву владу замислитися над існуючою проблемою та зробити перші кроки до поліпшення надання мешканцям комунальних послуг. Щоб певним чином оптимізувати роботу цих комунальних підприємств та вивільнити кошти міського бюджету, які йшли на утримання адміністративних апаратів житлових контор, було прийнято рішення укрупнити деякі КРЕПи та ЖЕКи.

– Розпочати процедуру укрупнення житлових контор ми розпочали з ліквідації п'ятого та восьмого КРЕПів, які діяли у найбільшому спальному мікрорайоні Кіровограда, – повідомив Юрій Костюков. – Тепер виконання усіх робіт буде сконцентровано у КРЕПі № 10.

Внаслідок такого укрупнення втричі скоротився адміністративний апарат, збільшилась кількість працівників, які безпосередньо надають послуги населенню, тобто кількість слюсарів, двірників тощо. За рахунок цього вивільнились кошти і десятий КРЕП тепер має можливість гасити заборгованість минулих років і надавати більш якісні послуги мешканцям мікрорайону.