весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 січня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/1/18/ukrayincjam_zagrozhuyut_aferi_iz_pracevlashtuvannjam.htm
Українцям загрожують афери із працевлаштуванням! У багатьох газетах останнім часом з'явилися принадні для безробітних оголошення, що обіцяють непогане працевлаштування. Тим часом люди відчувають справжній шок, коли після дзвінка по вказаному номеру отримують рахунки за телефон з астрономічними сумами.

Як пише кіровоградський обласний центр зайнятості за матеріалами газети «Факти та коментарі», у Львові безробітна жінка знайшла у газеті оголошення з пропозицією декількох вакансій для працевлаштування. Охочим пропонувалося зателефонувати за номером, що починався з цифр 8066. Жінка подзвонила, але її ввічливо попросили набрати інший номер, що починається з цифр 8703. Львів'янка передзвонила туди, після гудка чийсь голос щось невиразно пробурмотів, а потім телефонну трубку узяв якийсь клерк і почав довгу і ґрунтовну розмову про можливість працевлаштування. Пропоновані умови і оплата жінці не підійшли – на цьому тривала бесіда закінчилася. А через декілька днів прийшов рахунок за цю єдину телефонну розмову – понад 300 гривень!!!

Приголомшені цифрою, люди почали з'ясовувати, у чому справа, і з'ясували, що номер орендується якоюсь особою, і хвилина телефонної розмови коштує... 32 гривні! Все законно, хоча без юридичної освіти зрозуміло – афера! Можна тільки уявити собі, які величезні суми заробляють шахраї, користуючись тим, що все більше людей шукають роботу.

Коментарі державної служби зайнятості: Той, хто хоче знайти роботу, залишається неперебірливим у засобах, а тому й потрапляє у халепу. Пошуки часто коштують не лише грошей – на них задарма витрачається час та здоров'я. Інформацію про заявлені роботодавцями вакантні робочі місця по всій Україні можна отримати на Інтернет-медіа-порталі «Труд» де можна розмістити і своє резюме.

Зателефонувавши на номер 730 (безкоштовно для абонентів «Київстар», «МТС», «Beeline», «Life») чи 8-800-50-50-600 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів), Ви отримаєте професійні консультації з питань пошуку та підбору роботи, а відправивши безкоштовне SMS-повідомлення на короткий номер 730 (наприклад: кухар Одеса), Ви будете безоплатно отримувати інформацію про нові вакансії на мобільний телефон!