весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 січня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/1/17/vodiyi_mstjatsja_dai_kokteiljami.htm
Водії мстяться ДАІ "коктейлями Молотова"! Водії, обурені значним підвищенням штрафів, погрожують ДАІшникам "розправою". Про це повідомляє канал "1+1" у програмі новин "ТСН"

Працівники ДАІ вже назбирали мільйонні штрафи, але впродовж останніх кількох тижнів у Кіровограді було зафіксовано і кілька нападів на інспекторів дорожньо-автомобільної інспекції. Так одному з працівників ДАЇ підірвали автомобіль за допомогою "коктейля Молотова". Таким чином оштрафований водій помстився за складений протокол.

Після цього ДАІшники не наважуються їздити у формі за кермом власних машин. "Були такі випадки, коли виписав штраф у 425 гривень, і водій сказав, що пора вас уже відстрілювати. Ми не боїмося, але ж у нас у кожного є сім'я", - розповідає місцевий правоохоронець. Керівництво ДАІ просить водіїв зрозуміти: інспектори лише виконують свою роботу, а незгоду з їхніми діями можна оскаржити.

Відео дивіться тут!
Як відомо, 17 листопада 2008 року в Україні були значно підвищені штрафи за порушення правил дорожнього руху. Від початку введення в дію нового законодавства, водії-порушники вже сплатили адміністративних штрафів на суму 128,5 мільйонів гривень.

Про хамство, лайки та погрози на дорогах дивіться у відео ТСН.