весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 січня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/1/16/boris_romanskii__pochesnii_lisivnik.htm
Борис Романський - «Почесний лісівник України»! Вчора в обласному управлінні лісового та мисливського господарства звучало багато теплих слів. Колишньому начальнику управління Борису Романському виповнилось вісімдесят років. За багаторічну сумлінну працю ветерана лісової галузі нагороджено нагрудним знаком «Почесний лісівник України», - повідомляє канал "Кіровоград".

Борис Романський закоханий у листяний ліс. Його він вабить своєю змінною красою, шурхотом і ароматною прохолодою. Ця неймовірна любов з'явилась ще у дитинстві.

Ази лісової науки Борис Володимирович отримав у Чорноліській лісній школі. Спочатку працював помічником лісничого, потім лісничим, і аж згодом створив і очолив Компаніївську лісомеліоративну станцію. Довгими роками тяжкою працею разом з колегами заліснював степи району, створював парки полезахисні смуги і розсадники. У 1977 році досвідчений лісівник став першим в історії професійним керівником обласного управління.

У середині вісімдесятих років, - пригадує ювіляр, - управління лісового господарства зобов'язали вирощувати велику рогату худобу. Випасати її мали у лісі. Однак на нищення зелених насаджень Борис Володимирович не пішов. Наклав на план вирощування худоби резолюцію.

У житті багатьох лісівників Борис Романський відіграв важливу роль. Для когось був вчителем і порадником, а для когось - батьком. Тому коли колишні колеги розповідали про людяність, справедливість і дипломатичність Бориса Володимировича, в очах лісівників бриніли сльози вдячності. За сумлінну сорокарічну працю ювіляра нагородили нагрудним знаком «Почесний лісівник України». Від обласної влади Борис Романський отримав почесну грамоту та грошову винагороду, а від колег-лісівників газову плиту та автобіографічний альбом на згадку.