весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 січня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/1/15/kril_urjad_timoshenko_gotuvav_gazovu.htm
Кріль: Уряд Тимошенко готував газову махінацію! В редакцію сайту «весь Кіровоград» потрапив коментар народного депутата України, лідера Єдиного центру Ігоря Криля стосовно зриву переговорів про постачання російського газу в Україну: «Від газових оборудок близькі до уряду структури могли отримати 1,4 млрд. доларів до власної кишені. Ці кошти мали стати грандіозним системним хабарем українському прем'єрові за створення міжнародного газотранспортного консорціуму і фактичну здачу української ГТС Росії».

Як повідомив Ігор Кріль, таке рішення російська влада була готова реалізовувати за посередництва одного з головних ідеологів Ю.Тимошенко – В.Медведчука. «Росія планувала виділити 7 млрд. кубометрів газу за ціною 250 дол. приватній структурі зі Швейцарії, що пов'язана з Медведчуком та І.Бакаєм, для подальшої реалізації європейським споживачам за ціною 450 дол.», – повідомив народний депутат.

«Впродовж останнього року Тимошенко вела активну інформаційну кампанію з усунення посередників у газових схемах. Виявляється, мета цієї боротьби була зовсім небезкорисливою – заміна посередників на своїх», – констатує Ігор Кріль.

На думку народного депутата, такі операції не вирішували жодної з проблем постачання газу в Україну чи транзиту до Європи. Їхнім результатом мала стати фінансова підтримка Юлії Тимошенко на президентських виборах в обмін на отримання контролю над українською ГТС – інформує прес-служба Єдиного Центру. «Фактично уряд Тимошенко готував обман, який міг стати найсерйознішою поразкою для України. На жаль, небезпека такого сценарію залишається відкритою», – зазначає лідер Єдиного Центру.