весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 січня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/1/12/v_svjatkovi_dni_na_kirovogradshini.htm
В святкові дні на Кіровоградщині зникла дівчинка! В минулий четвер, 8 січня, у Долинській підрозділом пожежно-рятувальної служби міста надано допомогу жінці по розшуку зниклої 7-річної доньки, яка 8 січня близько 00.30 год пішла з дому та не повернулась. О 09.58 год дівчинку знайдено та направлено до Долинської центральної районної лікарні на обстеження.

Про це сайту "весь Кіровоград" повідомила прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області. За інформацією прес-служби надзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об'єктового рівня не виникало.

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:

08.01.2009 м.Кіровоград, Кіровський район, вул. Свободи: внаслідок вибуху водогрійного котла через замерзання розширювального водяного бачка системи опалення та перегріву котла з утворенням пару, що було наслідком порушення правил експлуатації побутового газового приладу стався вибух в одноповерховій прибудові до двоповерхового житлового будинку. В результаті вибуху пошкоджено 2 кв м перекриття прибудови, 2 стіни на площі 10 кв м, 6 вікон та двоє дверей.

08.01.2009 м.Олександрія: підрозділом пожежно-рятувальної служби міста надано допомогу по відкриванню дверей квартири. Аналогічна допомога знадобилася і жительці обласного центру.

09.01.2009 м.Кіровоград, Кіровський район, вул. Сакко і Ванцетті: через коротке замикання електромережі виникла пожежа 20 кв м покрівлі у житловому будинку.

09.01.2009 Олександрівський район, с.Підлісне: порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення призвело до пожежі 20 кв м покрівлі у житловому будинку.