весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 січня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/1/12/_vtopivsja_7richnii_uchen_pidvisockoyi.htm
Втопився 7-річний учень Підвисоцької школи! Підійшли до завершення Новорічні та Різдвяні свята. Для когось вони принесли силу-силенну приємних моментів: чимало незабутніх вражень, подарунків, а зустрічі з рідними та близькими доповнювали атмосферу радості.

За інформацією, яка надійшла на адресу сайту «весь Кіровоград» від прес-служби ГУМЧС в Кіровоградській області, у селі Підвисоке Новоархангельського району втопився 7-річний учень Підвисоцької школи. Його тіло місцеві жителі підняли на поверхню. А у переддень нового року на річці Південний Буг, що у селі Солгутове Гайворонського району, така ж доля спіткала 71-річного чоловіка. Через декілька годин Вільшанським водолазно-рятувальним відділенням його тіло було піднято на поверхню.

Шановні кіровоградці! Головне управління МНС України в Кіровоградській області звертається до вас з проханням дотримуватися заходів безпеки під час перебування на льоду. Перед тим як ступити на тонкий лід, краще подумайте чи варто наражати себе на небезпеку. Батьки, будьте максимально уважними, не дозволяйте вашим нащадкам гратися на тонкій кризі та поблизу неї, і пам'ятайте, що навіть хвилинний недогляд за дитиною може принести у сім'ю невимовне горе. Цінуйте власне життя, бережіть себе та своїх рідних і ніколи не нехтуйте застереженнями фахівців.