гороскоп на сьогодні
курс валют
Курсы валют на PROext
17 квітня 2009 року
«DJUICE ГОЛ 2009» та «DJUICE ФАН 2009» - хто ж найкращий!? В минулі вихідні відбувся регіональний етап ІV Всеукраїнського шкільного чемпіонату з футболу «DJUICE ГОЛ 2009» та чемпіонату груп підтримки «DJUICE ФАН 2009». Це третій і передостанній із чотирьох етапів турніру. За право вийти до фіналу боролися школярі з 64 міст України.

Кіровоградщина на регіональному північному етапі була традиційно представлена двома футбольними командами та двома дівочими командами з груп підтримки – з Кіровограду та Новоукраїнки. За результатами жеребкування, на київському стадіоні, до 1/8 в групу «А» потрапили команди: Кіровоград, Ніжин, Вінниця, Чернігів, Конотоп, Первомайськ, Южноукраїнськ та Бровари; в групу «Б»: Новоукраїнка, Київ, Житомир, Бердичів, Біла Церква, Жмеринка, Черкаси, Умань.
Тож в групі «А» підопічні Галини Мармази, вчителя фізичної культури кіровоградської школи №29, зустрілись з юними футболістами з Первомайську. Кіровоградці постійно задавали темп гри і біля воріт суперників увесь час велась запекла боротьба. Але відкрити рахунок в першому таймі так і не вдалось жодній з команд, хоча двоє юних спортсменів, по одному з кожної команди, умудрились отримати, від суворих арбітрів, за грубу гру, по жовтій картці.

Та після п'ятихвилинної перерви, під час якої тренери змогли налаштувати футболістів на результативну гру, на шостій хвилині другого тайму хлопці з Первомайську змогли обійти кіровоградських захисників та результативно поцілили до наших воріт. Але вже за хвилину рахунок було майстерно зрівняно і в основний час гра закінчилась з нічийним рахунком 1:1. А ось реалізувати результативно пенальті кіровоградцям, нажаль, не вдалось. Тож, з загальним рахунком 2:4 закінчився матч Кіровоград – Первомайськ. Але хотілось би відмітити, що рівень підготовки в цьому році команди набагато вищий за минулорічний. Нагадаю, що в 2008 році саме команда з 29 школи змогла потрапити до регіональних змагань DJUICE ГОЛ.

Хлопці з Новоукраїнки першими розпочали гру в групі «Б» і грали вони з футболістами із Житомира. Новоукраїнським футболістам прийшлось не солодко бо, грали вони з чемпіонами північного регіону.

Новоукраїнці до останньої хвилини намагались збільшити кількість забитих ними м'ячів, але, можливо, далека дорога до столиці далась взнаки чи можливо хлопці не змогли налаштуватись на результативну гру тож рахунок матчу був не втішний 8:1 на користь хлопців з Житомира.

Нажаль жодна з команд представниць з Кіровоградщини не змогли пробитись до фіналу регіональних змагань. А у фіналі зустрілись команди з Житомира та Конотопа і з рахунком 5:0 житомирські футболісти здобули змогу позмагатись за путівку до Німеччини на футбольний матч найкращих європейських клубів.

В цьому році змагання DJUICE-ФАН проходили на дуже високому рівні. Кваліфіковані судді виставляли по три оцінки за артистичність та техніку. І хоча представниці Кіровоградщини були гарно підготовлені, мали чудові костюми і танцювали з запалом, все ж таки їх суперниці змогли здобути вищі оцінки. Хоча, журі і відзначили, що наші чарівні дівчата поразили їх своєю харизмом та гнучкістю.

До речі, відмінність цьогорічних змагань DJUICE-ФАН полягає саме в підготовці учасниць до цих змагань. Під час танцю практично всі команди учасниць використовували гімнастичні елементи та підтримки. А переможцем в північному регіоні стала команда групи підтримки з Чернігова, за результатами в інших регіонах у фіналі до них долучаться команди з Херсону, Кам'янець-Подільська та Макіївська. Ці дівчатка у фіналі будуть змагатись за звання найкращої дівочої команди групи підтримки, а також за головний приз - майстер-клас із популярним українським хореографом Дімою Коляденком.

Тож, в національному фіналі, який відбудеться 16 травня у Києві, зустрінуться чотири футбольні команди з Житомира, Каховки, Рівненська та Харкова. Саме ці хлопці матимуть змогу позмагатись у фіналі за поїздку до Німеччини на футбольний матч найкращих європейських клубів.