гороскоп на сьогодні
курс валют
Курсы валют на PROext
15 квітня 2009 року
Наступний матч кіровоградська "Зірка" проведе вдома, 17 квітня! Кіровоградська «Зірка» знову порадувала своїх уболівальників. В черговому матчі наша команда здобула впевнену перемогу над Мелітопольським «Олкомом», - повідомляє канал "Кіровоград".

Варто відзначити, що початок матчу запам'ятався, так званою розвідкою з боку обох команд.

Перші ж атакувальні дії, розпочалися дещо пізніше. Так, капітан «Зірки» Сергій Яковенко намагався виконати штрафний удар, але м'яч пролетів вище сітки воріт.

На 24-тій же хвилині матчу відзначився новачок нашої команди Олег Котелюх, який влучно реалізував м'яч у сітку воріт суперників. Перш тайм, так і завершився з мінімальною перевагою «Зірки».

У другій же 45-хвилинці кіровоградці почали грати дещо жвавіше. А скориставшись помилкою «Олкому», внаслідок чого головний арбітр призначив штрафний удар, Сергій Яковенко зумів влучно реалізувати його і, таким чином, подвоїти перевагу своєї команди.

Гра так і завершилася з впевненою перемогою «Зірки» - 2:0, що також дало змогу зміцнити свої позиції і у турнірній таблиці. Нині нашу команду від лідера чемпіонату, Дніпродзержинської «Сталі», відділяють всього 2 очки.

Наступний матч «Зірка» проведе вдома, 17 квітня, коли зустрічатиметься з Маріупольським «Іллічівцем-2».

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Для того, щоб залишити коментар, ви повинні авторизуватися.