гороскоп на сьогодні
курс валют
Курсы валют на PROext
9 лютого 2009 року
БК «Педуніверситет» двічі перемагає «Харків-ХНАДУ»! На вихыдних, 7-го лютого у спортивному залі КДПУ ім. Володимира Винниченка відбувся перший баскетбольний матч 12 спареного туру у дивізіоні «Б» української баскетбольної ліги між командами БК «Педуніверситет» та «Харків-ХНАДУ», пише портал Спортивна Кіровоградщина

До звітного матчу суперники підійшли з наступними показниками: кіровоградці маючи 34 очка, посідали четверту сходинку, гості з Харкову – знаходилися на передостанньому місці з 26 очками в своєму активі. З старту матч харківські баскетболісти розпочали жваво, раз по раз відзначившись влучними кидками у кільце «Педуніверситету». Господарі не могли налагодити свою звичну швидку комбінаційну гру, помиляючись до того у завершальних стадіях своїх атак.

Після зіграних 5 хвилин 30 секунд гості вели в рахунку 17-7. Лише гравець «Педуніверситету» Роман Соловьов у першій чверті був точний у своїх кидках, набравши половину командних очок у першій 10-ти хвилинці – 10 очок з 20 командних. Перша чверть закінчилася з рахунком 20-25 на користь команди «Харків-ХНАДУ».

Такий стан справ у господарів зовсім не влаштовував їх головного тренера Андрія В'ячеславовича Білозерського, який зумів все ж внести корективи у гру своєї команди підказками та бойовим настроєм. Це дало свій результат у другій чверті. В'ячеслав Блізниченко став впевнено діяти під своїм кільце у боротьбі за підбори під час оборонних дій.

Результативно діяти Олександр Цвєтков та Роман Соловьов. Останній до речі в цій чверті виконав чотири влучних трьохочкових кидків. Вдала гра в обороні та в атаці у другій чверті дала можливість супернику набрати 16 очок, а самим «накидати» аж 36 очок. На певному проміжку матчі господарі здобули 11 очок поспіль. Команди на перерву пішли за рахунку 56-41 на користь кіровоградців. Єдиною прикрістю в ті хвилини було те, що за 5 фолів майданчик залишив Володимир Міщенко. Здобувши 15-ти очкову перевагу, після відпочинку гравці БК «Педуніверситет» не форсували подій у матчі, в атаці відзначившись видовищної грою, котра дуже подобається кіровоградським вболівальникам.

У гостей у третій чверті на майданчик вийшов і граючий їх головний тренер Віктор Бондаренко. І він не зіпсував «каші» в матчі, ввівши вперед свої підопічних. А в кіровоградській баскетбольній команді в ці хвилини знову результативно грав Роман Соловьов, на останній секунді чверті закинув свій дес'ятий трьохочковий кидок. У останній чверті Роман очок не набирав, але завдяки результативній грі в трьох чвертях, набравши 38 очок, став найрезультативнішим гравцем цього матчу. Третя 10-ти хвилинка завершилася з рахунком 90-68. У четвертій чверті команди грали у рівний безкомпромісний баскетбол, що й засвідчує і рахунок цього відрізку – 27-28 на користь гостей. У господарів своїми влучними кидками виокремлювалися Дмитро та Олександр Цвєткови, Роман Сокіл. По при дві переможні чверті, команда «Харків-ХНАДУ» зазнала у суботньому матчі відчутної поразки з рахунком 117-96. У очковий доробок своєї команди гравці БК Педуніверситету» принесли наступні очки: Роман Соловьов – 38 очок, Олександр Цвєтков – 29, В'ячеслав Блізниченко – 12, Дмитро Цвєтков – 12, Володимир Міщенко – 10, Денис Полдкопайло – 8, Роман Сокіл – 6, Олексій Махонько – 2.
Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Для того, щоб залишити коментар, ви повинні авторизуватися.