весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 8 вересня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/9/8/kirovogradec_uviishov_do_skladu.htm
Кіровоградець увійшов до складу правління "Молодого Руху"! З 15 по 22 серпня на південному узбережжі Криму (Сонячногірськ) відбулась літня школа-семінар з питань запобігання корупції в системі вищої освіти України організована ВМГО «Молодий Рух» в рамках всеукраїнського проекту «Антикорупційна хвиля «Чиста освіта». Учасниками школи стали обласні координатори проекту та найкращі з учасників моніторингових груп сформованих при ВНЗ України.

Серед питань, які пропонувались до обговорення, були такі:
1. Зовнішнє незалежне оцінювання. Порядок проведення ЗНО.
2. Кампанія спостереження за ЗНО-2008, висновки, результати, можливі зміни в нормативних документах.
3. Вступ до ВНЗ. Запобігання проявам корупції.
4. Моніторинг вступної кампанії.
5. Висвітлення корупції в ЗМІ. Сучасний стан.
6. Хабарництво у ВНЗ України. Міф чи реальність.
7. Методи протидії хабарництву.

Також відбулась XII звітно-виборча конференція ВМГО «Молодого Руху», де головним питанням порядку денного стало питання про обрання голови організації. Кандидатів на дану посаду було двоє – діючий голова Любомир Грицак та голова Донецької обласної організації «Молодого Руху» Андрій Фіщук.

Після гострої дискусії за підсумками таємного голосування ВМГО «Молодий Рух» довірив надалі керувати організацією Любомиру Грицаку. За дане рішення проголосувало 48 з 71 делегатів. Андрій Фіщук набрав 18 голосів, 5 чоловік не підтримало жодної кандидатури. Заступниками Голови Молодого Руху стали Леся Башняк, Володимир Антошевський та Роман Дячинський. Також було обрано новий склад Правління Молодого Руху. Окрім Голови та його заступників до нього увійшли: Ярослава Гасинець (Закарпаття), Кирило Теплов (Тернопіль), Наталія Мирна (Полтава), Олексій Пій (Чернігів), Андрій Романчук (Кіровоград) , Артем Семенченко (Суми), Василь Шпек (Львів), пише zakarpattya.net.ua