весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 вересня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/9/29/u_cih_magazinah_ne_varto_kupuvati.htm
У цих магазинах не варто купувати масло! За період з 18 по 24 вересня 2008 року Державною інспекцією з контролю за цінами в Кіровоградській області перевірено 3 підприємства з питань додержання дисципліни цін. В 2 встановлені порушення (66,7%). До підприємств надіслано припис щодо усунення порушень, - повідомляє управління у справах преси та інформації кіровоградської ОДА.

Перевіркою магазину "Саулє" приватного підприємця Останюка О.І. (м. Олександрія) виявлено, що реалізація яєць курячих, крупи ячної, олії, масла вершкового, ковбас варених здійснювалась із застосовуванням торговельних надбавок від 15,5% до 41,9% з перевищенням граничного рівня 15,0%.

У ході перевірки приватного підприємства "Фірма Анатоль" (м. Кіровоград) встановлено, що реалізація молока 2,5% жирності (1л) та масла "Вершкова долина" 72,5% жирності здійснювалась за оптово-відпускними цінами, рівень яких не було задекларовано. Тим самим, було порушено вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2008 року № 1222 "Про затвердження Порядку декларування зміни оптово-відпускних цін продовольчі товари" та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18 червня 2008 року №520-р "Про регулювання цін на основні продовольчі товари", а саме, збільшення оптових цін більше, ніж 1% за місяць без відповідного декларування таких змін.