весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 вересня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/9/29/_den_vidkritih_dverei_v_oblasnii.htm
День відкритих дверей в обласній бібліотеці ім. Дмитра Чижевського! Завтра, 30 вересня Україна святкує Всеукраїнський День бібліотек. Символічно, що саме в день Віри, Надії, Любові і матері їх Софії (мудрості) відзначається це свято. Сама назва - Всеукраїнський свідчить, що це свято не тільки професійне, а загальнонародне, адже саме через бібліотеки, на різних етапах життя, проходить все населення України, бо без книги нема знань, поступу вперед.

Щороку, наприкінці вересня в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Дмитра Чижевського вже стало доброю традицією проводити День відкритих дверей, під час якого розкриваються багатогранні можливості книги та бібліотеки. У цьому році захід проходить 30 вересня – саме в день професійного свята.

В цей день в бібліотеці відбудеться багато цікавих відкритих переглядів новинок, виставок та інших заходів:

-З 11 до 16 години в холі першого поверху проходитиме великий відкритий перегляд літератури, на якому кожен відділ представить нові надходження за 2008 рік;

- о 14-ій годині відділ мистецтв запрошує всіх бажаючих на презентацію виставки живопису «Харківська парость» молодої харківської художниці Марії Некрасової;

- у відділі читальних залів гості та читачі матимуть змогу оглянути виставку «Українська килимова лялька», художника-майстра килимарства Олександри Іванівни Пренко, керівника студії килимарства обласного центру дитячо-юнацької творчості, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

Шанувальники книги матимуть змогу ознайомитися з іншими літературними виставками, які будуть представлені у кожному відділі бібліотеки. Зокрема, відділ рідкісних і цінних документів представить стародруки, наявні у фондах бібліотеки, бібліотекарі відділу документів з економіки, виробництва і природничих наук презентуватимуть туристично-пізнавальну книжкову виставку «По країнах і континентах» , відділу читальних залів – книжкову виставку «Бібліотека і бібліотекар – невід'ємне, вічне»