весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 вересня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/9/25/simeine_svjato_razom_z_kiyivstar.htm
«Сімейне свято» разом з «Київстар»! У суботу, 27 вересня відбудеться «Сімейне свято «Київстар», яке пройде в рамках всеукраїнської соціальної програми «Спілкування заради майбутнього 2008». Свято розпочнеться об 11:30 годині на центральній площі Кіровограда (площа Кірова) і всі бажаючі зможуть відвідати парк розваг, взяти участь у конкурсах та отримати призи.

«Сімейне свято «Київстар» – це практичний крок на шляху до порозуміння між батьками й дітьми в українських сім'ях. Під час «Сімейного свята «Київстар»» Ви маєте нагоду разом зі своїми дітьми відвідати парк розваг, який створено у вигляді величезної дитячої кімнати. У парку «Київстар» на відвідувачів чекають різноманітні захоплюючі конкурси, змагання, ігри, завдання та забави. Кожна родина зможе зробити власний вибір, як їм весело, яскраво і творчо провести час на сімейному святі.

Під час прес-брифінгу для журналістів, представники компанії «Київстар» докладно розкажуть про цьогорічну програму «Спілкування заради майбутнього 2008», її мету, завдання та етапи, і власне, про «Сімейне свято «Київстар»

Програма «Спілкування заради майбутнього 2008» покликана привернути увагу громадськості до проблеми дефіциту якісного спілкування між батьками та дітьми, яка призводить до емоційної самотності сучасних дітей. Як експерт у сфері спілкування, компанія «Київстар» прагне звернути увагу на цей важливий аспект життя та надихнути батьків спілкуватися більше зі своїми дітьми заради щасливого майбутнього.

Обов'язково приходьте на «Сімейне свято «Київстар»» зі своїми дітьми! Це буде справжнє незабутнє сімейне свято для вас та вашої родини. Подаруйте їй неповторні хвилини спілкування.

Спілкуйтесь більше зі своїми дітьми!