весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 24 вересня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/9/24/satirichnorozvazhalnii_zahid_den.htm
Сатирично-розважальний захід «День яйця»! Сьогодні, 24-го вересня о 16.00 у Кіровограді на Козачому острові (колишній парк імені Пушкіна) відбудеться сатирично-розважальний захід «День яйця».

Дана акція вже стала традиційною акція, вже 4 рік поспіль жителі Кіровограда відзначають цей день по-особливому. Приурочена вона була до події 4-річної давнини - річниці з того часу, як 24 вересня 2004 року в місті Івано-Франківськ, у кандидата в президенти (в той час) В.Ф.Януковича студент поцілив "важким тупим предметом". Після такого замаху В.Ф.Янукович знепритомнів і потрапив до лікарні… згаданим предметом виявилось яйце!!! Саме ця подія спровокувала шквал народної творчості - анекдоти, карикатури, телесеріали, комп?ютерні ігри, пісні…

Традицію започаткували кіровоградські журналісти ще в 2005 році. Цього року організацію святкування взяла на себе молодіжнаорганізація "Молодий Народний Рух".

Конкурси з призами на прицільне метання яєць, на дальність, на артистичне падіння від удару яйцем захопили гостей нинішнього свята. На традиційне метання по мішені вишикувалась довжелезна черга бажаючих, чого не скажеш про найекстремальніший конкурс, який організатори припасли на фінал - "Яєчний пейнтбол". Сміливців взяти участь в перестрілці виявилось лише двоє, однак видовище було найцікавішим!

Як зазначив у 2007 році голова КОО Молодого Руху Дмитро Сінченко: "Захід, як і передбачалось, став традиційним. Цього року святкування, на жаль, відбулось без його засновників - журналістів газети "Украина-центр", однак ми все ж вирішили не переривати традицію і все одно його провести! Провести не під прапорами своїх політичних сил-блоків - а під прапорами своїх громадських організацій, чим не порушили аполітичності і незаанґажованості заходу. Слава курям! Слава яйцям!!!"

Організатором конкурсу виступає Кіровоградська обласна організація «Молодий Народний Рух». Основною фінансовою підтримкою заходу є Кіровоградська обласна організація «Молодий Народний Рух». Координатори проекту: Дмитро Сінченко, 8-050-564-14-54
mc_life@rambler.ru