весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 вересня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/9/2/kruglii_stil_z_pidtrimki_priinjattja.htm
Круглий стіл з підтримки прийняття закону про ОСББ! Україна невпинно рухається у сторону розвинутих країн Західної Європи, залучаючи передовий досвід та ефективні технології у різних сферах суспільного життя. І основою передумовою таких дій є безумовно покращення умов життя наших громадян.

Однією з найважливіших сфер які потребують реформування, це збиткова та неефективна структура житлово-комунального господарства, яка багато років потребує все більших бюджетних затрат, які не відображаються на покращенні умов життя кожного мешканця.

Найбільш занедбаним та морально застарілим у сфері житлово-комунального господарства є структура житлово-експлуатаційних контор, робота яких повинна бути направленою на благоустрій та підтримання у відповідному стані помешкань. На сьогодні практика у діючих законодавчих умовах виявляє повну нездатність на ефективному рівні управляти житловим фондом, що завдає збитків як мешканцям та громаді, так і місцевій владі та державі в цілому.

Основними нормативно - правовими актами в цій сфері є Цивільний кодекс України №435-IV від 16 січня 2003 р. та Закон України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку» №2866 – ІІІ від 29 листопада 2001 року. Оскільки Закон України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку» був прийнятий до Цивільного кодексу України, існує необхідність приведення його положень у відповідність до норм Цивільного кодексу України, зокрема його глави 28 «Право власності на житло».

Коаліція громадських організацій з житлової реформи розпочала ГРОМАДЯНСЬКУ КАМПАНІЮ «КРАЇНА ВІДПОВІДАЛЬНИХ ВЛАСНИКІВ», мета якої – прийняття нового закону про об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

Визначивши пріоритетні завдання – максимально поширити інформацію та ефективний досвід, стосовно нової форми господарювання у багатоквартирних будинках та донести до народних депутатів України необхідність прийняття закону, коаліція розпочинає серію заходів у регіонах України.

У зв'язку з цим, повідомляємо Вас про проведення круглого столу на тему «ОСББ – ВИРІШАЛЬНИЙ КРОК В РЕФОРМУВАННІ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОЇ СФЕРИ» 5 вересня 2008 року у м. Кіровоград (початок – об 11.30).

Запрошуємо зацікавлених осіб взяти участь у круглому столі, що відбудеться у приміщенні телестудії прес-клубу реформ за адресою: Кіровоград, площа Кірова, 1 (Будинок рад, перший поверх). Контактний телефон: +38068-910-4340 або (0522) 32-05031 (Вікторія Талашкевич). За додатковою інформацією звертатися до координатора заходу - Олександра Солонтая, контактний тел.: +38050-372-51-00.