весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 вересня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/9/17/v_kompaniyivci_vidkrili_novu_pozhezhnorjatuvalnu.htm
В Компаніївці відкрили нову пожежно-рятувальну частину! Вже не один рік поспіль на Кіровоградщині стало доброю традицією до дня професійного свята вводити в експлуатацію нові будівлі рятувальних підрозділів. Так у минулому році урочисто перерізали стрічку біля нового підрозділу у Малій Висці. Цей рік теж не став виключенням – напередодні Дня рятівника у смт Компаніївці відбулося відкриття нової пожежно-рятувальної частини, приміщення якої було реконструйовано та добудовано і сьогодні відповідає найсучаснішим вимогам. На заході були присутні почесні гості, зокрема голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Василь Моцний та голова Кіровоградської обласної ради Микола Сухомлин, які не тільки висловили чимало теплих слів на адресу рятівників Кіровоградщини, а й задля покращення умов праці подарували підрозділу сучасну оргтехніку.

Як інформує прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області розуміє проблеми сьогодення пожежно-рятувальної служби і місцева влада. Зокрема на належному рівні проходить фінансування профільних програм. А до відкриття частини для зміцнення матеріально-технічної бази начальнику райвідділу Олексію Усанову від райдержадміністрації передали комплект аварійно-рятувального обладнання, що буде розміщено у новому спецавтомобілі, ключі від якого вручив начальник головного управління МНС в Кіровоградській області генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Федорчак. Цей автомобіль було придбано за сприяння Міністерства з надзвичайних ситуацій. Приємним і водночас хвилюючим моментом для бійців стало вручення почесних грамот від обласної та місцевої влади, а також від головного управління МНС в області.

З благословенням Божим для всіх рятувальників звернувся до присутніх настоятель Кафедрального собору Свято-Різдва Пресвятої Богородиці отець Андрій, який освятив службові приміщення та побажав особовому складу якомога менше тривожних викликів. «Ви захищаєте і рятуєте людські життя. В час біди люди, в першу чергу, звертаються по допомогу до Бога і до вас, тому я в повній мірі можу сказати, що справа, яку ви робите є богоугодною».

Логічним завершенням заходу стало урочисте вручення начальником головного управління МНС в області Віктором Федорчаком адресного показчика як своєрідної естафети будівництва начальнику рятувального підрозділу з смт Новгородки. Віктор Васильович висловив сподівання, що наступного року в переддень професійного свята з цієї ж нагоди нас гостинно зустрічатиме Новгородківщина.