весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 вересня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/9/17/byut_ne_dotrimavsja_koaliciinih_domovlenostei.htm
БЮТ не дотримався коаліційних домовленостей! Сьогодні таки відбулась чергова сесія Кіровської районної в місті Кіровограді ради, останнє засідання якої проводилось ще в травні.

Ще 23 травня головою Кіровської районної в місті Кіровограді з допомогою людей, які вже не є депутатами був обраний Віктор Луценко. У зв'язку з цим на рівні районної коаліції (БЮТ, НУ, Соціалістична партія) було прийняте рішення не приймати участь в роботі районної сесії доти, доки не будуть усунені порушення Конституції та введені в депутатський склад нові представники, замість попередніх.

Але вже на сьогоднішньому сесійному засіданні коаліційні домовленості з боку БЮТ були порушені. Сесія довго не розпочиналась через відсутність кворуму, присутні депутати чекали близько 1,5 години початку. Потім у залі з'явився Ігор Давидов, депутат від БЮТ і переговорив з Сергієм Михайльонком, головою фракції БЮТ у районній раді. Після цього депутат Михайльонок зареєструвався і прийняв участь у роботі сесії, що з ним отримала необхідну для роботи сесії кількість депутатів.

На порядок денний було винесено лише одне питання по програмі соціального таксі, але і за нього депутати не проголосували.

Віктор Луценко оголосив закінчення сесії, однак не закрив її, і депутати розійшлися по домівках.

За інформацією сайту «весь Кіровоград», сьогодні з боку БЮТ на районному рівні були порушені коаліційні домовленості так, як фракції БЮТ, НУ та соціалісти домовлялися не брати участь в сесії доки депутатський склад не поповниться новими кандидатурами замість тих, хто залишив депутатську діяльність.