весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 вересня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/9/16/jatran_ta_dolinskii_ptahokombinat.htm
«Ятрань» та «Долинський птахокомбінат» - лідери ковбасних виробів! На підприємствах з виробництва м'яса та м'ясних продуктів обсяги виробництва у 2007р. порівняно з 2006р. збільшились на 11%, найбільше на підприємствах з виробництва м'яса – на 15,2%. Середньорічний приріст за період з 2003р. по 2007р. склав 12,3% та 8,8% відповідно.

За інформацією Головного управління статистики у Кіровоградській області порівняно з 2006р. у виробництві м'яса та м'ясних продуктів вироблено більше свинини свіжої (парної) чи охолодженої на 23,7%, напів-фабрикатів м'ясних (включаючи з м'яса птиці) – на 21,4%, виробів ковбас-них – на 16,5%. Водночас на 15,2% зменшилося виробництво яловичини і телятини, свіжої (парної) чи охолодженої.

У загальному обсязі виробництва ковбасних виробів домінують вироби ковбасні варені, сосиски, сардельки. У 2007р. їх питома вага склала 69,2% загального випуску виробів ковбасних, на напівкопчені припадало 10,3%, на варенокопчені, напівсухі, сиров'ялені, сирокопчені, включаючи «салямі» – 8,7%.

Лідерами високоякісних м'ясних і ковбасних виробів, копчення, напівфабрикатів в області є ВАТ «М'ясокомбінат «Ятрань» та ВАТ «Долинський птахокомбінат». Висока якість продукції – основний критерій, яким керуються підприємства. На підприємствах здійснюються планомірні кроки щодо впровадження нових технологій та модернізації виробництва, зокрема на ВАТ «Долинський птахокомбінат» введено в дію нове обладнання для вакуумного фасування м'ясопродуктів.