весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 вересня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/9/15/v_kirovogradi_prodovzhuyetsja_epopeja.htm
В Кіровограді продовжується епопея зі знесенням зелених насаджень! Колись Кіровоград мав славу невеличкого зеленого чепурного містечка в центрі України. Тим, хто приїжджає в місто зараз доволі важко в це повірити. Дерева в центрі міста чи геть «знесли» чи обрізали крону так, що вони скоріше схожі на величезні надгризені «Чупа – чупси» ніж на окрасу міста.

Наша міська влада, на диво, є послідовною в бажані закатати все в асфальт. Вони систематично продукують нормативні акти, постанови та рішення направлені на знищення міської зеленої зони. То парки заважають побудові приватних котеджів, то сквер заважає побудувати черговий супермаркет і міський депутатський корпус на чолі з міським головою, не вагаючись, ухвалює рішення про передачу землі, про видачу дозволу на розробку проекту землеустрою. І кіровоградці, майже звикли, майже перестали обурюватися такими рішеннями, тим більше, що ніхто не поспішає їх оприлюднювати. Рішення ж міськвиконкому №1318 від 26 серпня 2008 року перевершило всі попередні рішення.

Але все по – порядку.

Близиться 254 день народження міста. І міське керівництво вирішило зробити собі та місту подарунок - на площі біля міськвиконкому поставити пам'ятник славетному городянину Олександру Миколайовичу Пашутіну, людині яка протягом майже чверті сторіччя була міським головою та багато зробила для розквіту міста. Справа благородна, тим більше, що для цього витрачаються кошти спонсорів, а не бюджету.

Щоб встановити пам'ятник потрібно провести реконструкцію площі. А для цього потрібно зрубати два десятка блакитних ялинок, що півстоліття прикрашають центральну частину міста. Вони просто ЗАВАЖАЮТЬ.

Для того, щоб зробити все по закону, створюється комісія з 14 осіб: 7 працівники міськвиконкому, 3 лояльних депутатів, 4 мають відношення до обласних структур. Жодного еколога, жодного представника громадських організації! 8 вересня комісія повинна вирішити долю ялинок. Як видумаєте, що вони вирішать, коли до Дня міста залишиться трохи більше 2 тижнів? Фактично все вирішено давно, рішення залишилось закріпити на папері, для того й створена комісія.

Ми закликаємо громаду міста не залишатися осторонь цієї проблеми. Ви ще можете вплинути на ситуацію: телефонуйте, пишіть міському голові!

Дитяча екологічна громадська організація «Флора» збирає підписи під зверненням до міського голови, з вимогою зберегти окрасу міста – блакитні ялинки на площі біля міськвиконкому і припинити практику знищення зелених насаджень міста.

Приєднатися до нашого голосу Ви можете підписавши листа на офісі організації за адресою : м. Кіровоград, в. Єгорова, 19, кВ. 2, контактна особа: Шестакова Людмила Володимирівна, т. 27-04-63.