весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 вересня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/9/15/na_kirovogradshini_zmenshilos_virobnictvo.htm
На Кіровоградщині зменшилось виробництво промислової продукції! У серпні п.р. обсяги промислового виробництва зменшилися на 14,6%.
Серед галузей промисловості обсяги продукції змешилися майже за всіма видами економічної діяльності, крім виробництва транспортних засобів та устаткування, іншої неметалевої мінеральної продукції, де приріст становив відповідно 34,2% та 2,8%, - повідомляє Головне управління статистики в Кіровоградській області.

На підприємствах з виробництва харчових продуктів та напоїв обсяги продукції зменшилися майже на 27,8%. Зокрема, зменшилося виробництво олії соняшникової нерафінованої (на 66,3%), свинини свіжої чи охолодженої (на 33,5%), сирів жирних (на 28,4%), яловичини і телятини, свіжої чи охолодженої (на 16,8%). Проте зросло виробництво круп (на 33,3%), горілки та інших міцних спиртових напоїв (на 32,6%), виробів хлібобулочних (на 2,6%).

На підприємствах з виробництва іншої неметалевої мінеральної продукції у серпні 2008р. спостерігалося зростання випуску з більшості видів продукції, що використовується у будівництві. Зокрема, збільшилося виробництво цегли керамічної невогнетривкої будівельної (на 6,3%), блоків та цегли з цементу, штучного каменю чи бетону для будівництва (на 2,2%).

Серед регіонів зниження обсягів виробництва відбулося в промисловості 13 регіонів області, найбільше – у Долинському, Знам'янському, Світловодському, Новоукраїнському, Маловисківському районах, містах Кіровограді та Знам'янці.
Поряд з цим збільшилося виробництво у 11 регіонах області, а саме у Олександрівському, Ульяновському, Гайворонському, Голованівському, Новомиргородському районах.