весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 вересня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/9/15/kirovogradshina_vidznachatime_den.htm
Кіровоградщина відзначатиме День партизанської слави! 22 вересня Україна відзначатиме свято мужності та стійкості людського духу – День партизанської слави. Саме цій даті присвячена була презентація книги Костянтина Береста-Врадія «Незабутнє», - повідомляє сайт КОДТРК .

Костянтин Тимофійович – ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник підпільного руху на Кіровоградщині. Воював в партизанських загонах, що діяли в Новоукраїнському районі. Автор книг «Люди уходят в ночь», «Нас водила молодость», «Батько Долженко».

Останній твір «Незабутнє», написаний в цьому році, присвячений початку війни на Кіровоградщині, партизанській боротьбі, стражданням, що випали на долю жителів в окупованих територіях.

Своїми спогадами про бойову юність перед дев»ятикласниками загальноосвітньої школи №26 поділились ветерани Великої Вітчизняної війни, підпільники та партизани Валентина Семенівна Долдженко та Марія Петрівна Майданюк.

Учні, в свою чергу, підготували невеличку концертну програму – ветерани почули свої улюблені пісні воєнних років – «Катюшу», «День победы». «Темная ночь».