весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 вересня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/9/15/istorija_oleksandrivskogo_krayu_dlja.htm
Історія Олександрівського краю для школярів буде цікавішою! В обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського кілька днів тому презентовано навчально-методичний комплекс з історії Олександрівського краю, - повідомляє сайт КОДТРК .

Методичний комплекс, створений фахівцями третьої олександрівської школи складається з методичного посібника для педагогів «Краєвид», навчального посібника з історії рідного краю «До цілющих джерел рідної землі», та контурних карт. Готувався посібник дуже довго і складно. Аби видати його в світ, знадобилося чимало зусиль: дослідження історичних даних, що стосуються Олександрівського району, пошук історичних карт, документів, фото визначних людей.

Складна і водночас цікава робота пророблена, тепер десяти- та одинадцятикласники олександрівських шкіл можуть вивчати історію рідного краю із задоволенням. Вчителі школи, спостерігаючи за позитивним досвідом дослідницької роботи колег, вирішили не стояти осторонь цієї справи. Відтепер напрямки своєї діяльності вони значно розширять, додавши до своїх предметів трохи краєзнавства.Тому учні знайомитимуться з географічним, літературним, музичним краєзнавством, поглиблюючи свої знання.

Автори навчально-методичного комплексу сподіваються, що він стане корисним і краєнавцям-науковцям, і аматорам. А всім іншим радять не сидіти на місці, і досліджувати історію свого краю.