весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 вересня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/9/12/narodna_samooborona_planuye_obyednannja.htm
"Народна самооборона» планує об'єднання з БЮТ та Литвином! Останні кілька днів різні політичні сили намагаються коментувати ситуацію, що нині склалася в державі, зокрема, якою буде подальша доля коаліції у Верховній Раді.

Про те, якою ж є позиція «Народної самооборони» сьогодні кіровоградській пресі розповідав Юрій Гримчак, народний депутат фракції «НУНС» у Верховній Раді, який перебуває на Кіровоградщині. На його думку, єдиний варіант для коаліції – це відмовитися від взаємних ультиматумів і створити умови, коли б Президент не втручався у роботу Уряду і Верховної Ради.

«Сьогодні є сенс створити нову коаліцію, залучивши до неї Блок Литвина, - заявив Юрій Гримчак. – Він готовий іти в коаліцію і ми теж».

Нині ж, за словами нардепа Гримчака, «Народна самооборона» більше схиляється до варіанту приєднання до БЮТу. Поки що жодні офіційні перемовини не ведуться, але за неофіційними контактами це питання обговорюється.

На думку пана Гримчака сьогодні БЮТ з розумінням ставиться до позиції «Народної самооборони». А от з «Нашою Україною» схоже об'єднань вже не буде.