весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 вересня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/9/10/milicija_perevirila_chim_zaimalisja.htm
Міліція перевірила чим займалися неповнолітні влітку! З метою недопущення надзвичайних подій за участю дітей та підлітків у період літнього відпочинку, підтримання належного громадського порядку на території санаторіїв, туристичних баз, кемпінгів, дитячих оздоровчих закладів, та інших місць відпочинку, співробітниками органів внутрішніх справ області на території регіону проведено оперативно-профілактичну операцію під умовною назвою «Літо-2008». Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю УМВС України в Кіровоградській області.

В період відпрацювання в поле зору правоохоронців потрапили 364 неповнолітніх, 74 з яких за підозрою у скоєнні злочинів, 30 – за дрібне хуліганство, 23 – вживання алкогольних напоїв, 6 – за зберігання наркотичних засобів, 146 - за бродяжництво та жебракування. 53 підлітки було поміщено до притулків, 19 - направлено до медичних закладів, 207 – повернуто батькам, або особам, що їх заміняють.

До адміністративної відповідальності притягнено 445 осіб, 14 з яких за доведення неповнолітніх до стану алкогольного сп'яніння (ст. 180 КУпАП) та 230 – за невиконання батьками, або особами, що їх заміняють, обов'язків щодо виховання дітей (ст. 184 КУпАП).

Працівниками міліції підготовлено та направлено до відповідних органів матеріали стосовно 23 осіб про позбавлення їх батьківських прав.