весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 серпня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/8/29/kirovogradoblenergo_vidteper_stane.htm
«Кіровоградобленерго» відтепер стане ближчим до споживачів! З першого серпня почав свою роботу «Консультаційний центр по роботі зі споживачами електроенергії». Туди абоненти можуть звертатись за вирішенням поточних питань. Про це повідомив комерційний директор ВАТ «Кіровоградобленерго» Олексій Шекета.

Як повідмоляє сайт КОДТРК , порядок приєднання до електромереж, поновлення енергопостачання, виготовлення проектно-кошторисної документації, заміна лічильників – про усе це й багато іншого абсолютно безкоштовно споживачі електроенергії можуть дізнатись від спеціалістів, які працюють в консультаційному центрі. Крім того там надаватимуть консультації і представники Національної Комісії Регулювання Електроенергетики України та Держнагляду. Створення консультаційного центру було в планах «Кіровоградобленерго» давно, говорить Олексій Шекета.

Нині на порядку денному відкриття ще й сервісного центру. До кінця 2009-го року він вже має функціонувати.

Іще одна проблема енергетиків, причому не тільки на рівні області, а й для держави загалом – старі мережі не витримують сьогоднішнього навантаження. З кожним роком споживання електроенергії, наприклад на Кіровоградщині, зростає на п'ятнадцять відсотків. То ж прокладати нові шляхи для подачі електроенергії і ремонтувати старі почали ще 6-ть років тому. Заплановані витрати на ці роботи становлять 40-ок мільйонів гривень. Однак цього замало, говорить Олександр Шекета.

Налагодження мереж, які б відповідали споживацьким потребам сьогодення важливе й через те, що електроенергія вже в найближчому майбутньому має стати головним енергоносієм. Адже до 2030-го року споживання газу, за попередніми прогнозами, має бути скорочене на 60-ат відсотків пояснює Олексій Шекета.

Завершив свою зустріч із журналістами комерційний директор ВАТ «Кіровоградобленерго» повідомленням про те, що оптова ціна на електроенергію зросла на 4-ри відсотка. Це позначиться тільки на підприємствах-виробниках. Однак тільки поки що.