весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 серпня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/8/23/nasha_sila__v_yednanni_20_serpnja.htm
Наша сила - в єднанні! 20 серпня відбувся фінальний тур відкритого міського конкурсу на створення проекту гімну міста Кіровограда, оголошеного Кіровоградською міською радою з метою впорядкування використання місцевої символіки, активізація та популяризація творчого потенціалу мешканців міста.

Позаду залишилися напружена робота, хвилювання авторів-учасників, а водночас і ґрунтовний аналіз проектів, відстоювання своєї принципової позиції членами журі.

На конкурс приймалися твори, виконані на високому професійному рівні, що мають урочистий, життєстверджуючий характер, патріотичну спрямованість, оспівують любов до рідного міста, відтворюють історичні, культурні традиції Кіровограда (Єлисаветграда), сприяють об'єднанню територіальної громади.

Конкурс проходив у два етапи. До фінального туру з 19 проектів ввійшли 6, які за результатами оцінювання набрали більше 25 балів. Вони і стали презерами конкурсу. За рішенням журі, II премію здобув проект "Рідне місто" (сл. В.Могилюка, муз. Б.Притули), III премія присуджена проекту "Мій Кіровоград" (сл. та муз. П.Чорного). Автори 4 робіт будуть нагороджені відзнаками Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету.

І хоча проект-переможець визначено не було, проведена колосальна робота у напрямку пошуку пісні, яка б достойно могла б представляти місто на всіх рівнях, стати його гімном.

Міська пісенна скарбничка поповнилася новими творами, створеними творчим натхненням, талантом членів кіровоградської територіальної громади. Нехай надихають вони всіх нас на нові ідеї та ініціативи, адже із завершенням конкурсу справу творення Гімну міста Кіровограда не завершено!

Журі рекомендувало учасникам фінального туру конкурсу представити свої твори у хоровому виконанні на торжествах з нагоди Дня міста 19-20 вересня 2008 року.