весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 серпня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/8/22/u_sekretariati_prezidenta_obgovoryuyetsja.htm
У Секретаріаті Президента обговорюється питання відставки губернатора Кіровоградщини?! Як повідомляв сайт «весь Кіровоград», прокуратура Кіровоградської області, за матеріалами Управління СБУ в області, 19 серпня поточного року порушила кримінальну справу відносно одного із голів райдержадміністрації області – справу за фактом одержання хабара у сумі 5000 грн. від приватного підприємця за прийняття рішення щодо продовження терміну оренди земельної ділянки.

Вказана особа затримана. У справі триває слідство. Кримінальну справу порушено за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 368 Кримінального кодексу України.

За інформацією сайту «весь Кіровоград», дане затримання завдало надзвичайно сильного удару по губернаторським позиціям Василя Моцного. По-перше, Олександрія є його малою Батьківщиною, по-друге – бізнес членів його родини більшою мірою пов'язаний із цим регіоном. Затриманий державний службовець був на гарному рахунку у голови Кіровоградської ОДА. Тому, за офіційно непідтвердженою інформацією, у Секретаріаті Президента нині обговорюється питання відставки кіровоградського губернатора...