весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 серпня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/8/22/konkurs_patriotichnogo_bodiartu.htm
Конкурс патріотичного боді-арту «Незалежна дUшA»! У неділю, 24 серпня 2008 року (неділя), о 16 годині відбудеться у Кіровоградському дендропарку (колишній парк ім. 50-ліття Жовтня), конкурс патріотичного боді-арту «Незалежна дUшA».

Організаторами конкурсу – Управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Кіровоградська обласна організація «Молодий Народний Рух» спільно з «Спілкою ініціативної молоді» (СІМ) та «Спілкою молодих політологів», Корпорація «21 століття».
Десять досвідчених художників представлять свої творчі ідеї на патріотичну тему. Вся оригінальність заходу в тому, що полотном для живопису будуть тіла моделей. Протягом трьох годин майстри працюватимуть над малюнками. В фіналі конкурсу моделі продемонструють роботи художників – відпочиваючі парку оберуть найкращі моделі. Передбачено три призові місця. Корпорація «21 століття» окремо від організаторів приготувала подарунки сюрпризи для переможців конкурсу. Крім самого конкурсу, після фінального дефіле планується провести гала-концерт на честь Дня Незалежності.

Захід є розважального характеру, безплатний, вхід в парк платний, розрахований на відвідувачів парку. Метою конкурсу є сприяння розвитку молодіжної творчості, виховання естетичного смаку населення. Боді-арт не є новинкою, але дуже став дуже популярним останнім часом, особливо серед молоді. Даним конкурсом організатори заходу стимулюють залучення молоді до активної роботи задля підвищення творчого інтелектуального рівня підростаючого покоління та зростання його національної свідомості і патріотичних почуттів.
Сайт для більш детальної інформації про захід не розроблено. В Кіровограді даний напрям живопису лише у стані розвитку. За фотографіями заходу звертайтесь до координаторів проекту.
Основною фінансовою та моральною підтримкою заходу є Управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації та Корпорація «21 століття». Ідейні натхненники заходу - «Молодий Народний Рух» (Дмитро Сінченко), Спілка ініціативної молоді (Юля Мархель), Спілка молодих політологів (Михайло Мицюк).

Координатори проекту:

Юля Мархель
8 095 235 39 46
marhel88@mail.ru

Подлєсна Аліна
8 066 473 05 18
reallin@rambler.ru

Михайло Мицюк
8 066 005 60 36