весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 серпня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/8/21/u_dolinskii_vidkrito_memorialnu.htm
У Долинській відкрито меморіальну дошку на честь Наталії Ленгауер! У місті Долинська сьогодні відкрили меморіальну дошку на честь видатної землячки, заслуженого лікаря України, Героя Соціалістичної праці Наталії Ленгауер, повідомляє канал "Кіровоград".

Відкриття меморіальної дошки стало справжнім святом для мешканців Долинської, чимало з яких особисто відвідали подію. Серед присутніх були і працівники медичної галузі міста, адже Наталя Ленгауер довгий час очолювала Київську станцію швидкої медичної допомоги, яка під час її керівництва не тільки значно розширила свої підрозділи, а й стала базою для вивчення передового досвіду у всьому Радянському Союзі. Меморіальну дошку виготовив відомий кіровоградський скульптор Віктор Френчко, а встановили її на приміщенні музею історії Долинського району. До речі, відомості про те, що Наталя Ленгауер є уродженкою міста Долинська, віднайшов саме працівник цього музею, працюючи в бібліотеках та архівах.

Пам'ять про Наталію Ленгауер повернулася до міста, де народилася, не тільки у вигляді меморіальної дошки. З нагоди сторіччя від дня народження було випущено марковані поштові конверти з її зображенням. На частину з них тут же було проставлено іменні штемпелі. Сьогодні такі конверти міг придбати кожен бажаючий, проте з часом вони стануть справжньою рідкістю і матимуть неабияку вартість для колекціонерів. Адже спецпогашення відбувається виключно з приводу визначних дат та пам'ятних подій. Саме такою для долинчан відтепер стане день народження уславленої землячки.

Конверти із зображенням Наталії Ленгауер будуть дійсними для пересилання по всій території України. А меморіальна дошка на її честь стане справжньою прикрасою не лише для музею історії району, а й всього міста Долинська, де пам'ятають та цінують свої видатних земляків.